X
  • No products in the list

Easy Safe 0.5L pihustiga desinfitseerimisvahend K106955

Safe on tööpindade ja köögiseadmete puhastamiseks ning desinfitseerimiseks. Easysafe on kiire toimega pinna desinfitseerimisvahendid koos puhastava toimega, mida saab kasutada kõikidel pindadel ja masinatel. Ideaalne desinfitseerimiseks: liha veskid (hakklihamasin), giljotiinid (noad/saed), jäätise masinad, jäämasinad, lõikamislauad ja näiteks silkoon pajalapid. Saab kasutada ka teistes keskkondades, kus on bakterid ja hallitus, näiteks saunad ja basseinide ümbruse. Samuti toimib hästi sügavkülmiku ja külmiku ning isegi suuremate ruumide, nagu kogu külmakambri puhastamiseks/desinfotseerimiseks.
Kasutusjuhend: Easysafe on kohe kasutusvalmis. Puhastage pind karedast, lahtisest mustusest. Seejärel pihustage pindadele Easysafe, anna toimeaega vähemalt 1 minut ja loputage veega või pühkige niiske lapiga/paberiga.
TÄHELEPANU! Kõik pinnad, mis puutuvad kokku toiduga tuleb loputada pärast kasutamist veega.Klassifitseerimise, märgistamise ja ohutusnõudeid, vaadake ohutuskaardilt ja toote etiketilt.Toode on testitud ja heaks kiidetud vastavalt Euroopa standarditele desinfitseerimisvahendidEN 1040 EN 1276, EN 1650 ja EN 14476. Sisaldab puhastamiseks vajalikke pindaktiivseid aineid. pH: ca 11Pritspudel 0.5L

Lae alla tootetutvustus
Lae alla tootetutvustus
Lae alla tootetutvustus
Lisa päringusse