X
  • No products in the list

Meist

Easy Star on jätkusuutlikke väärtusi järgiv pereettevõte, kelle kollektiiv pühendab ennast 100% klientidele. Meie prioriteediks on pakkuda positiivseid teeninduskogemusi ning töökindlaid tootelahendusi.

Easy Stari jaoks on oluline, et klient saaks puhastustoodete lahendused ühest kohast, seega toome muu hulgas maale pehmepaberitooteid, prügikotte, puhastuskeemiat ja -tarvikuid, õhuvärskendajaid ning märgruumide aksessuaare.

Pakume tarnitud toodete paigaldust, et vannituba või tualettruum muutuks kiiremini kasutajasõbralikumaks. Lisaks leiab Easy Stari valikust ka erimööblit, mille hulka kuuluvad näiteks kliendi poolt erilahendusena tellitud sorteerimisjaamad.

Meie töötajaskond on alati avatud klientide erisoovidele ning leiame ka alati neile kõige sobivama lahenduse. Easy Star teeb koostööd ka tootjatega, mis võimaldab efektiivset toimimiskiirust ka hoogsalt muutuvas maailmas.

Võta meiega ühendust ning räägi meile oma soovidest!

Missioon, motivatsioon, väärtused ja eripära

Missioon: Soovime olla oma valdkonna turuliider ning pakkuda parimat võimalikku kliendikogemust.

Motivatsioon: Eriti innustab klientide positiivne tagasiside meie loodud lahendustele.

Väärtused: Hindame kliendilojaalsust, asjatundlikkust, taiplikkust ning kiirust.

Eripära: Teeme väikese meeskonnaga ära suure ettevõtte töö, kuna vastutus jaotub vastavalt erivaldkondade pädevustele.

Meie inimesed

Erik

Müügispetsialist

Karmen

Müügisekretär

Henrico

Kuller/paigaldaja

Mairika

Juhatuse liige

Mairika

Olen meditsiinialase haridusega ning töötanud reanimatsiooniosakonnas. Kuid tööalane taust on olnud enamjaolt pärit pangandusest, kus ma alustasin tellerina. Õige pea sai minust harukontori juhataja kohusetäitja. Panganduses töötades nõustasin kliente rahakogumisega ning riskivõimekust arvestavate lepingute sõlmimisega. Samuti kuulusid igapäevaselt minu ellu nii aktsiate kui ka fondide tehingud. Harukontorites töötamise järel suundusin laenude ja liisingute osakonda.

Ühel päeval hakkasin kõige selle kõrvalt toimetama ka Easy Staris. Ettevõtte tegevus kasvas aegamööda nii suureks, et oli aeg lahkuda pangandusest. Praeguseks oleme koos abikaasa Tarmoga juhtinud Easy Stari juba enam kui 15 aastat. Ettevõttega soovime pakkuda keskkonnasõbralikke tooteid ning luua parimat kliendikogemust Eestis. Lisaks tahan olla inspireerivaks eeskujuks ettevõtte kollektiivile.

Tarmo

Õppisin autolukksepaks, kuid sellel alal ma töötanud ei ole. Minu jaoks pakkus väljakutseid hoopiski turvameheamet Eesti suurimatel kaubanduspindadel. Siiski liikusin kiiresti turvameheametist vahetusevanemaks ning seejärel juba turvajuhi assistendi positsioonile. Peagi olin juba omaaegse Eesti suurima jaekaupluste keti turvaülem.

Kuid ühel hetkel tekkis vajadus karjäärimuutuseks ning varsti leidsin ennast puhastusettevõtte ostujuhi kohalt. Kui olin sellest ametist saanud kõik, mida võimalik, siis järgmise sammuna alustasin eraettevõtjana pehmepaberite ja muude puhastustarvikute müügi valdkonnas, kus olen tegutsenud üle 20 aasta. Olen juba enam kui 15 aastat koos abikaasa Mairikaga Easy Stari juhtinud.

Usun pidevasse arengusse ja uute oskuste õppimisse. Lisaks teeb alati meele rõõmsaks rahulolev klient. Silma paneb särama, kui kliendid hindavad Easy Stari asjatundlikke lahendusi.

Meie uus välimus

2024. aasta on Easy Stari jaoks uuenduste aasta. Otsustasime läbida teatava taassünni. Me ei muutnud oma olemust ning soovime koostööpartneritele endiselt olemas olla. Kuna aga oleme ettevõttena tegutsenud turul juba 15 aastast, siis võtsime plaani seda tähistada täiskasvanulikuma visuaalse kuvandiga.

Värskendasime Easy Star brändi visuaalset identiteeti uue logoga. Selle kandvaks elemendiks jäi endiselt punane vahtraleht, mille järgi meid tuntakse. Samas sai see nüüd konkreetsema ning harmoonilisema kuju. Lisaks said uue kujunduse nii meie kodulehekülg kui ka dokumendid. Muudatustega järgime naturaalset ning puhast minimalistlikku stiili. Sellega anname edasi oma keskkonnasõbralikkusele suunatud suhtumist.

Meie uus asukoht

Uus välimus ei ole ainuke värskendus, mille 2024. aastal ette võtsime. Otsustasime ka oma armsaks saanud Tondi äripinna vahetada Järvel asuva avarama büroopinna vastu. Edaspidi leiate Easy Star esinduse Pärnu mnt 153 maja 2. korruselt.

Tehtud tööd

Meie meeskond on kogu hingega pühendunud kliendirahulolule. Vaata, milliseid töökindlaid tootelahendusi oleme pakkunud, et tagada oma klientidele parim kasutajakogemus.

Soovid meiega liituda?

Vabade töökohtade tekkimisel leiad siit lehelt viited tööpakkumistele. Kui hetkel aktiivset tööpakkumist ei ole, siis võid julgelt saata oma sooviavalduse ja CV läbi kontaktivormi. Seejärel võtame sinuga ise ühendust ja räägime võimalused läbi.

Võta meiega ühendust