X
  • No products in the list

Õhuvärskendi Magic Mist paradise flow. 425g (vee baasil) L1509

Tootel puudb ohumärk. Ei kvalifitseeru ohtlikuks.
Tänu gaasivabale pihustile eraldab Magic Mist loomulikumal viisil Brait Magic Mist paradise flower essentse – imeliselt värskendavaid aroome, mis on inspireeritud eksootilistest taimedest. Aitab neutraliseerida ebameeldivaid lõhnu ning niisutada ja värskendada õhku. Naturaalne valem võimaldab teil kasutada värskendajat ka otse kangal. Võite pihustada Brait Magic Mist’i oma riietele, kardinatele, salvrätikutele või polsterdatud mööblile, pole vaja muretseda märgade või määrdunud plekkide pärast.
Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord.
ALLANEELAMISE KORRAL: võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Sisaldab Benzisothiazolinone, Chloromethylisothiazolinone. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.
1. Eemaldage kaitsekork, et vabastada pihusti.
2. Suunake pihusti näost eemale ja vajutage vähemalt kolm korda päästikule, et toode hakkaks pihustama.
3. Igal kasutuskorral täiusliku pihuse saamiseks hoidke püstises asendis ja vajutage tugevalt päästikule.
4. Mida rohkem pihustate, seda kauem värskus püsib.
5. Hoida jahedas kohas ja eemal otsesest päikesevalgusest.
HOIATUS: toode sisaldab osi, mis võivad põhjustada lämbumisohtu. Kasutada hästiventileeritavas alas. Mitte pihustada toidule, lemmikloomadele või nende magamisasemetele. Pihustamisel võivad mõned kõvad pinnad muutuda niiskeks ja libedaks. Vältida libisemist või kukkumist.

Lae alla tootetutvustus
Lae alla tootetutvustus
Lae alla tootetutvustus
Lae alla tootetutvustus
Lisa päringusse