X
  • No products in the list

Niisked puhastuslapid Tygris Wipe KTHW111B

Lõhnastamata niisked puhastuslapid käte puhastamiseks olukorras, kus puudub vesi. Ämbris või muus pakendis (kasutatakse tööstuses/tootmises).
TYGRIS ENGINEER’S WIPES on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks rasva ja mustuse eemaldamiseks. Väga tõhus mustuse, rasva, õli, tindi ja bensiini kiireks eemaldamiseks kätelt, tööriistadelt ja pinnalt. Need suured, tugevad ja imavad käterätikud sisaldavad võimsat tugevat puhastusvahendit, on tõestatult sitke kraami eemaldamisel, mis jääb kätel kasutamiseks ohutuks. Kahe tekstuuriga materjal, ühelt poolt abrasiivne ja pehmem teiselt poolt. Tagab tõrksa mustuse eemaldamiseks vajaliku mehaanilise puhastamise. ENGINEER’S WIPES puhastab isegi liimi, bituumenit, paisuvat vahtu, eksoksiid, vuugisegu, mastiksid, värvid, polüuretaanid, polüestertäiteained, hermeetikud ja paljud teised märjad ja poolkõvastunud ained. Aloe veral põhineva niisutaja lisamine aitab nahka hooldada, hoides ära kuivuse ja lõhenemise. Käsi ei ole vaja loputada, mistõttu on ENGINEER’S WIPES mitte ainult ohutu kätelapp, vaid ka igapäevaselt töötoas või kohapeal vajalik.
Välimus: valge perforeeritud salvrätik 300 mm x 200 mm (lapi suurus) 21 gsm (lapi kuivkaal) Lõhn: tsitruseline. Koostisosade kohta vaadake ämbri etiketti. Hoida originaalpakendis jahedas kuivas kohas tingimused vahemikus 5*C kuni 25*C Säilib umbes 12 kuud alates kuupäevast valmistada otsese päikesevalguse eest kaitstult 110 salvrätikut TYGRISe ämbri kohta. Valmistatud vastavalt ISO 9001 QMS ja keskkonnastandardile ISO 14001

Lae alla tootetutvustus
Lae alla tootetutvustus
Lisa päringusse