X
  • No products in the list

CURVE kollane Tsitrus õhuvärskendaja 30 päeva LRC30CTF

Air Curve sobib peaaegu kõikjale ja hoidiku abil saate selle peaaegu kõikjale asetada või peita. Värskendab, jäädes peidetuks tualettpoti küljel, vannitoakappide sees, prügikasti kaane all ja paljudes teistes kohtades. Värskendab õhku 30 päeva – sisaldab 35% rohkem lõhnaainet kui pihustatav õhuvärskendaja. Tuletab teile meelde, millal seda vahetada – ei pea enam arvama, tõmmake lihtsalt nädala ja kuu nupud ära, et näidata, millal see tuleb välja vahetada. Pidevalt värskema lõhnaga ala mitmekülgne tagamine. Curve õhuvärskenadaja vahetatakse iga kuu välja. Sobib igat tüüpi interjööriga.
Lõhna omadused: Tsitrusviljad on apelsini, sidruni ja tsitruselise verbena segu, mis on kombineeritud nektariini, kumariini ja vanilje magusate nootidega. Traditsiooniline puuviljane aroom, väga värske ja elustav, ei valmista kunagi kellelegi pettumust.
Pakend: 60 tk karbis, mõõdud/tk: 6,5 x 13,5 x 1 cm, kaal/tk: 45 g
Toote kõikjal kinnitamiseks kasutage plastikust hoidikut – RA Curve, mis võimaldab maksimaalset mitmekülgsust ja aitab teil seda vajadusel ära peita. Kahepoolse teibiga jääb hoidik kindlalt paigale.

Lae alla tootetutvustus
Lae alla tootetutvustus
Lae alla tootetutvustus
Lisa päringusse