X
  • No products in the list

Korduma Kippuvad Küsimused

Väljaanne news.com.au üritas välja selgitada, kumb on parem: kas kätekuivatusaparaat või -paber? Uuringu järgi võivad avalikes tualettruumides kasutatavad kätekuivatusaparaadid soodustada märksa suuremat pisikute levikut kui kätekuivatuspaber. Terviseametnike selgitusel levivad bakterid kergemini siis, kui inimese käed on märjad – seega, kui sa ei kuivata oma käsi korralikult, poleks sul ilmselt üldse olnud mõtet neid pesta. «Meie uuringud näitavad, et kuivatusaparaadid ja paberrätikud on üsna võrdsed. Kõige hullemad on riidest rätikud – nende puhul on probleeme saastumisega,» kommenteeris Londoni ülikooli mikrobioloog Ron Cutler. «Kõige hügieenilisem viis käte kuivatamiseks on paberrätikute kasutamine või kuivatusmasina kasutamine, mille all ei pea käsi teineteise vastu nühkima,» kommenteeris uuringut juhtinud Anna Snelling. Samuti ei tohi seest poolt puudutada kuivatusmasinat, mis võib olla äärmiselt saastunud. Londoni ülikool on pärast uuringut jõudnud järeldusele, et ideaalse tulemuse saamiseks tuleks käsi masina all kuivatada 20 sekundit. «Mitte keegi ei kuivata nii kaua,» möönis Cutler. Seega võiks tema arvates parim kuivatusmeetod hõlmata mõlemat: esmalt kuivatada käsi masina all ja seejärel paberrätikuga. Samas on sel juhul kahju keskkonnale muidugi suurem.

Lumivalge ja valge paber on valmistatud tselluloosmassist, kus puidukiud on pikad ja kihtidena ning annavad tootele pehmuse, suure imavuse ja vastupidavuse. Tselluloospaber eritab tolmuosakesi vähem ja mõistliku tarbimise juures on kulu väiksem. Tselluloosmassi saab esmasest puidust ja on loodussõbralik tegevus, kuna tööstuslikuks tarbeks raiutakse aastas umbes 2% kogu puiduvarust, kus juures puiduvaru aastane juurdekasv on suurem, kui selle raiemaht. Loodusvalge ehk hall paber on valmistatud läbipestud vanapaberimassist, kus puidukiud on korduvalt töödeldud ja seetõttu lühikesed ning paiknevad korrapäratult. Kokku kogutud vanapaberi saab heledamaks kemikaalidega töödeldes, seetõttu ei ole vanapaberimassist tehtud toode alati loodussõbralikum. Paberikvaliteet on esmasest tselluloosmassist valmistatud tootega kehvem, paber kipub tolmama ja jätab pinnale ebemeid.

Lehträtikuid volditakse neljal erineval moel: nn kitsad lehträtikud volditakse vaheliti kolmeks (non stop Z) või neljaks (one stop W), samuti on kitsas leht üksikult (C-fold). Laiad lehträtikud on volditud pooleks (V-fold) ja on samuti seotud omavahel. Kõige mugavam on kasutada lehträtikuid, mis on kokku volditud vaheliti ehk sis Z, W või V stiilis. Ebamugav on seina peal olevast dosaatorist kasutada C kujuliselt volditud lehte. See sobib kasutamiseks kohtades, kus on vaja ühte väga suurt lehte mõne pinna ühekordseks puhastamiseks näiteks solaariumites.

Süsteemitooted sobivad kõige paremini kliendile, kellel peab olema väga täpne ülevaade paberitoodete kulust. Meie pakume Katrin System hoidjaid ja sinna sisse Classic kvaliteediga paberitooteid. System sarja kuulub kätepaber rullis, kus on rohkem lehti, kui tavalises lehträtikupakis. Tänu sellele jätkub seda kauemaks ja kulub vähem aega hoidja täitmisele. Kontrollitud kasutus, üks fikseeritud suurusega 25cm pikkune leht korraga. Piirab üleliigset kasutust, alati avatud leht ja mugav kätte saada, suure pinna tõttu on sageli üks leht kätekuivatuseks piisav. Hügieeniline, puudub kokkupuude hoidja ja järgmise paberilehega. Tualettpaberi hoidjasse pannakse korraga kaks 100 meetrist rulli. Tualettpaberi rull kasutatakse alati lõpuni. Hülss murdub paberi lõppemise korral pooleks ja kukub maha ning uus tualettpaberi rull antakse automaatselt ette. Tänu sellele ei visata rulli lõppe lihtsalt ära ja saab paberikulu hoida kontrolli all.

Vahuseepi kulub võrreldes vedelseebiga kuni viis korda vähem, seetõttu jätkub vahuseepi sama suurest pudelist kauemaks. Vahuseebi kätelt loputamiseks kulub väiksem kogus vett ning seetõttu on see ka ökonoomsem. Samuti on vahuseep nahasõbralikum ja pakub luksuslikkust igapäeva ellu. Meie valikus on erinevate tootjate vedelseebid ja vahuseebid, spetsiaalsed täitepakendid Katrin ja Tork sarja dosaatoritesse. Grigeo vahuseep on 5L kanistris ja valatav tootja vahuseebi dosaatorisse.

Kollastele erimärgistusega kottidele sertifikaadi väljastamist ei nõuta. Tegemist on tavalise prügikotiga, mis on tehtud 2x paksemaks (mikronid on mõõdetavad), et sinna saaks visata ka teravaid esemeid, mis kotti koheselt ära ei lõhuks. Nakkusohtlike jäätmete koti eristamiseks on lepitud rahvusvaheliselt kokku värv kollane ja kotil on peal vastava märkega trükk. Mis juhib nakkusohtlike esemetega kokku puutuva töötaja (ka näiteks koristaja) tähelepanu koti vahetamisel, et tegemist on nakkusohtlike esemetega ja tasuks kasutada kaitsekindaid.

Need on nn “KUIVLÕHNAD”, mis kestavad vähemalt 30 päeva ja sobivad kasutamiseks kõikides erinevates ruumides, kus soovitakse tunda head aroomi, ilma aerosooli või muu analoogse toote pihustamiseta. Bowl Clip-i saab väga lihtsalt riputada näiteks tualettpoti välja poole prilllaua serva alla või poti taha veetoru külge. Hang Tag on lame ja mahub kõik võimalikesse pisikestesse kohtadesse: kapi otsa, raamaturiiulisse, autosse tooli alla jne. Meie valikus on kokku kaheksa erinevat lõhna, mida soovitame ruumis aegajalt kuu või paari tagant asendada teise lõhnaga. See tekitab pidevalt ühes ruumis viibijale teadmise, et lõhn on vahetatud. Inimese nina harjub ühe aroomiga kiiresti ära ja kui kasutada pidevalt ainult ühte toodet, võib jääda mulje nagu ruumis puuduks värske lõhn.

Enne mopi/lapi pesemist eemaldage liigne mustus seda raputades, harjates või tolmuimejaga puhastades. Pesumasin võib olla täidetud maksimaalselt 60% ulatuses. Kasutage pesuainelahust, mis annab pH väärtuse alla 10,5 ja üle 4. Pesuaine ei tohi sisaldada valgendajat ega tseoliite. Ärge mitte kunagi kasutage loputusvahendit. Peske eelnevalt soojas vees ilma kemikaale lisamata, et eemaldada mis tahes kemikaalid, mida võidi kasutada koristamise ajal ja mis võivad kõrgemal pesutemperatuuril põhjustada kõrvaltoimet. Peske moppe eraldi teistest riietest temperatuurivahemikus 60*-95*C. Kõiki tooteid võib trummelkuivatada maksimaalselt temperatuuril 55*C. Vältige üle kuivatamist, kuna see kahjustab kangast, vähendab selle eluiga ja puhastusvõimet. NB! Tsentrifuugida kõige madalama pööretearvuga, vältimaks mikrokiu lõhkumist. Vajadusel võib kõiki meie poolt müüdavaid DUO moppe töödelda autoklaavis 20 minutit temperatuuril kuni 121*C. Jälgi kasutus ja pesumärgist ka mopi küljes.

Tellimusi võtame vastu: telefoni, e-posti, sms-i ja teiste võimalike kontaktide kaudu. Tasuta transporti tagame, kui tellimuse summa on vähemalt 100 eurot (lisandub käibemaks). Tallinnas ja teistes Eesti suuremates linnades toimetame kauba kohale hiljemalt tellimusele järgneva kahe tööpäeva jooksul, mujal Eestis hiljemalt kolme tööpäeva jooksul. Pikaajalistel heade koostööpartneritel eritingimused.

Peegleid müüme soovikorral ka koos paigaldusega. Vajadusel tuleme ja võtame koha peal peeglite mõõdud. Tarneaeg sõltub peeglite suurusest ja kogusest ning paigaldus on seinale vastavalt kokkuleppele kas liimi või liistuga. Erinevate dosaatorite ja aksessuaaride paigalduse hind sõltub seina materjalist.

Erinevaid koolituspäevasid korraldame vastavalt kokkuleppele oma olemasolevatele klientidele. Kui on huvi mõne konkreetse meie poolt pakutava tootegrupi koolituse järele, siis saatke oma soov ja osalejate arve e-posti aadressile info@easystar.ee. Võtame Teiega ühendust, pakume välja võimalikud koolituse teemad, päevad ja sõltuvalt grupi suurusest ka toimumise koha.