X
  • No products in the list

Keskkonnasõbralikud pehmepaberitooted teie kontorisse

Toome maale pehmepaberitooteid, mis omavad keskkonnasõbralikku märgist. Lisaväärtusena paberitoodetele saab meie käest osta laias valikus prügikotte, Eesti, Rootsi ja Saksa tootjate puhastuskeemiat, kvaliteetseid koristustarvikuid lõhnatooteid ja palju muud.

Meist

Easy Star on jätkusuutlikke väärtusi järgiv pereettevõte, kelle kollektiiv pühendab ennast 100% klientidele. Meie prioriteediks on pakkuda positiivseid teeninduskogemusi ning töökindlaid tootelahendusi.

Easy Stari jaoks on oluline, et klient saaks puhastustoodete lahendused ühest kohast, seega toome muu hulgas maale pehmepaberitooteid, prügikotte, puhastuskeemiat ja -tarvikuid, õhuvärskendajaid ning märgruumide aksessuaare.

Pakume tarnitud toodete paigaldust, et vannituba või tualettruum muutuks kiiremini kasutajasõbralikumaks. Lisaks leiab Easy Stari valikust ka erimööblit, mille hulka kuuluvad näiteks kliendi poolt erilahendusena tellitud sorteerimisjaamad.

Meie töötajaskond on alati avatud klientide erisoovidele ning leiame ka alati neile kõige sobivama lahenduse. Easy Star teeb koostööd ka tootjatega, mis võimaldab efektiivset toimimiskiirust ka hoogsalt muutuvas maailmas.

Võta meiega ühendust ning räägi meile oma soovidest!

Võta meiega ühendust