Võtke meiega ühendust!

Saada kiri:


EASY STAR OÜ

Reg.nr: 11556628
KMKR: EE101292089
IBAN: EE712200221044528466 Swedbank

Üldkontakt

E-post: info@easystar.ee
tellimus@easystar.ee
GSM: +372 534 900 36
Telefon: +372 6556 022

Registreerimisaadress:
Suitsu 28, Tallinn 11313

Kontor / Postiaadress:
Tondi 27, Tallinn 11316

Laoaadress:
Aasa tee 1, Loo alevik,
Jõelähtme vald, 74208
CF&S Estonia terminal
(59°26'31.7"N 24°55'45.3"E)

Kristel Bergert

teenindusspetsialist

E-post: kristel@easystar.ee tellimus@easystar.ee
skype: kristel.b@windowslive.com

Telefon: + 372 6556 022
+ 372 519 199 25

Mari Tamm

müügisekretär

E-post: mari@easystar.ee tellimus@easystar.ee
skype: mmerike

Telefon: + 372 6556 022
+ 372 533 09 234

Anne Mälson

telefonimüügi spetsialist (venekeelne klienditeenindus)

E-post: anne@easystar.ee
skype: anne@easystar.ee

Telefon: +372 530 885 69

1. Tallinn 2. Harjumaa 3. Lääne-Virumaa 4. Ida-Virumaa

Henrik Kummer

projektimüügi spetsialist (Kummer Invest OÜ)

E-post: henrik@easystar.ee
skype: henrik_kummer

Telefon: +372 6556 022

peeglid, paberidosaatorid, aksessuaarid jne.

Tarmo Kummer

Müügijuht

E-post: tarmo@easystar.ee
info@easystar.ee
skype:

Telefon: +372 534 900 36

Teenindab Teid Tallinna, Harjumaa, Pärnumaa, Läänemaa, Raplamaa, Järvamaa, Saaremaa, Hiiumaa ja Muhu saare piirkonnas.

Henrico Palipea

kuller/paigaldaja

E-post: henrico@easystar.ee
skype:

Telefon: +372 6556 022

Mairika Kummer

juhatuse liige

E-post: mairika@easystar.ee
info@easystar.ee
skype: mairika.kummer

Telefon: +372 5210 563

Kersti Malberg

müügisekretär/lapsehoolduspuhkusel

E-post: tellimus@easystar.ee
skype: k.malberg@hotmail.com

Telefon: + 372 6556 022