Calgonit TA Leeliseline Cip puhastusaine 25kg K518155PI

Toote eelised: DLG poolt heaks kiidetud, fosfaadivaba, mittevahutav, suurepärane desinfitseeriv toime.
Üldkirjeldus: Calgonit TA on söövitav vedel puhastusvahend aktiivse klooriga torulüpsimasinate, lüpsiseadmete, jahutus- ja kogumismahutite kombineeritud puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Calgonit TA ei vahuta, sisaldab väga tõhusat kareduse stabilisaatorit ja sobib seetõttu kõikidesse veetingimustesse.
Rakendus: 1. Eelloputage piimajääkide eemaldamiseks piisava koguse veega. 2. Ringlustage 0,5–0,7% (5–7 g/l) puhastuslahust 10–20 minutit temperatuuril 40–80°C 3. Loputage põhjalikult kraaniveega. Materjalide ühilduvus: Roostevaba teras lahus ei mõjuta. Alumiinium on kergelt söövitatud.
Tehnilised andmed: Välimus (selge kollakas vedelik) Lõhn (sarnaneb kergelt klooriga) Aktiivne kloor (%) 3,8 Tihedus (g/cm3) 1,18 p-Väärtus (1%) 2,2 Säilitamine -10°C — 35°C
Viidete käsitlemine: Hoida konteiner suletuna. Hoida jahedas ja päikesevalguse eest kaitstult (kloorisisalduse vähendamine). Ärge segage teiste pesuvahenditega. Kasutage biotsiide ohutult. Enne kasutamist lugege alati etiketti ja tooteinfot.
Koostisained: Söövitajad, kareduse stabilisaatorid, desinfitseerimisvahendid. Tervise- ja ohutusteabe saamiseks vaadake selle toote ohutuskaarti (SDS).

Скачать продуктовую брошюру
Добавить в запрос