<oembed><version>1.0</version><provider_name>Easy Star O&#xDC;</provider_name><provider_url>https://easystar.ee/en/</provider_url><author_name>Easy Star O&#xDC;</author_name><author_url>https://easystar.ee/en/</author_url><title>Juuksef&#xF6;&#xF6;n Brittony 1600 W, must D8221183 &#x2014; Easy Star O&#xDC;</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="gW9TNnZ6lbg"&gt;&lt;a href="https://easystar.ee/en/toode/juuksefoon-brittony-1600-w-must-d8221183/"&gt;Juuksef&#xF6;&#xF6;n Brittony 1600 W, must D8221183&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://easystar.ee/en/toode/juuksefoon-brittony-1600-w-must-d8221183/embed/#?secret=gW9TNnZ6lbg" width="600" height="338" title="&#x201C;Juuksef&#xF6;&#xF6;n Brittony 1600 W, must D8221183&#x201D; &#x2014; Easy Star O&#xDC;" data-secret="gW9TNnZ6lbg" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://easystar.ee/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://easystar.ee/wp-content/uploads/2024/07/8221183.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>672</thumbnail_width><thumbnail_height>585</thumbnail_height><description>* Must seinale kinnitatav hotellitoaf&#xF6;&#xF6;n * K&#xE4;ivitus - kui f&#xF6;&#xF6;n k&#xE4;tte v&#xF5;tta ja &#xF5;rnalt pigistada hakkab f&#xF6;&#xF6;n t&#xF6;&#xF6;le, muidu ei t&#xF6;&#xF6;ta * 1600 W v&#xF5;imsusega f&#xF6;&#xF6;n * 220V-240V 50/60Hz * F&#xF6;&#xF6;nil 3 temperatuuri astet * Automaatne f&#xF6;&#xF6;ni v&#xE4;ljal&#xFC;litus, kui f&#xF6;&#xF6;n k&#xE4;est &#xE4;ra panna * F&#xF6;&#xF6;nidel elektri-isolatsiooniklass 2, IP21 * F&#xF6;&#xF6;ni elektrikaabli pikkus 60 cm (veniv spiraalkaabel) * F&#xF6;&#xF6;ni m&#xF5;&#xF5;t: L214*K240*S139 mm * NB! Ilma elektrikaablita ja pistikuta * F&#xF6;&#xF6;n on toodetud spetsiaalselt hotellidele ja teistele majutusasutustele. F&#xF6;&#xF6;n on hotellidele vajalike omadustega, praktilised ja vastupidavad</description></oembed>